جامعه امام زمان عج عاری از گناه و آلودگی ست

امام جمعه اراک :
جامعه امام زمان عاری از آلودگی است

 امام جمعه اراک با اشاره به استقرار حکومت جهانی مهدی(عج) گفت: جامعه امام زمان(عج) جامعه‌ای پاک و عاری از آلودگی است و تقوا و یقین در آن وجود دارد.

 آیت‌الله قربانعلی دری ‌نجف‌آبادی در آیین عبادی سیاسی نماز جمعه 24 تیر ماه اراک اظهار کرد: با استقرار حکومت جهانی امام زمان (عج) ظلم و بدی و گناه و فساد از جامعه دور شده و عدالت و تقوا جهان را در برخواهد گرفت. 
ایشان توحید، عدالت و عقلانیت را سه شاخصه مهم حکومت جهانی دانست و تصریح کرد: با ظهور امام زمان(عج) عقل‌ها کامل شده و بشریت به صورت کامل از عقل خود استفاده خواهند کرد.
امام جمعه اراک گفت: در حال حاضر بشریت تنها از دو درصد از عقل خود بهره‌ می‌گیرد که با برقراری حکومت جهانی عقلانیت صددرصد خواهد شد.
دری‌نجف‌آبادی بیان کرد: امام زمان(ع) دین اسلام را به صورت کامل عملیاتی کرده که دین جدیدی نخواهد بود بلکه همان دین پیامبر و جدش علی (ع) که احکام فراموش شده را زنده می‌کند، می‌باشد.
وی با اشاره به علایم ظهور اظهار کرد: در روایات اسلامی روایات بسیار فراوانی پیرامون شرایط و علایم قبل از ظهور بیان شده است که امروز بعد از گذشت 1300 سال این علایم در حال ظاهر شدن است.
امام جمعه اراک رواج همجنس بازی در جهان، افزایش بیبند و باری، شبیه شدن پوشش و چهره مردان به زنان و زنان به مردان، افزایش قتل و غارت و ظلم را از علایم و نشانه‌های قبل از ظهور عنوان کرد.
دری‌نجف‌آبادی با تاکید برلزوم حفظ غیرت توسط مردان و زنان، دختران و پسران گفت: غیرت صفت خداوند است و خداوند انسان‌های غیرتمند را دوست دارد.
وی افزود: ما باید با حفظ غیرت دینی سربازان شایسته‌ای برای اردوگاه حضرت مهدی(عج) بوده و از حریم ولایت و امام زمان(عج) پاسداری و صیانت کنیم.
امام جمعه اراک با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری در هفته گذشته تصریح کرد: همانطور که مقام معظم رهبری فرمودند؛ باید تمام کارهایی که در جامعه اسلامی صورت میگیرد عاقلانه، خردمندانه و حکیمانه باشد تا موجبات سوء استفاده دشمنان فراهم نشود.
دری‌نجف آبادی همچنین بر لزوم دینی برگزار شدن جشن‌های نیمه شعبان و دوری از افراط و تفریط تاکید کرد و گفت: جشن‌های نیمه شعبان باید تعظیم شعائر دینی باشد و از استفاده کردن از وسایل و ابزاری همچون آلات موسیقی حرام، خودداری شود.

/ 7 نظر / 24 بازدید
javad

سلام و خسته نباشيد با عضويت و شروع فعاليت خود و يک درخواست مديريت مديريت بخشي از تالار را برعهده بگيريد و مطالب خود را در انجمن به نام خود به اشتراک بگذاريد ! به تمامي کاربران اجازه تبليغ سايت و يا وبلاگ خود داده مي شود. اگر ميخواهيد دو رکعت نماز از جانب شما در حرم امام رضا بخوانيم چت آنلاين با ساير کاربران سايت + بازي آنلاين + جايزه

محمدباقر جنتی فر

باسلام [گل] ضمن عرض تبریک به مناسبت فرا رسیدن ماه مبارک رمضان اینجانب وبی را جهت پیش کش دیدگانتان راه اندازی کرده واگر سری بزنید خوشحال می شوم و مرا از نظرات خوبتان بهره مند سازید وبا اجازه لینکتان کردم در صورت تمایل بنده را لینک بفرمایید

سید علیرضا رئیسی

سلام به شما دوست فرهیخته ایام به کام باد . شما را دعوت میکنم از وبنوشته هایم دیدن فرموده و نظر واقعی خود را مرقوم فرمائید.. پس منتظر قدوم مبارک میمانم ارادتمند رئیسی گرگانی

مامان فاطمه

سلام دوست خوبم خیلی تحت تاثیر وبتون قرار گرفتم خواهش میکنم به من هم سر بزنید دخترم محتاج دعاتون هست به امید دیدار

شاخه طوبي

سلام بزرگوار ايام سوگواري آقا ابا عبد ا..الحسين (ع ) تسليت باد

شاخه طوبي

ايام سوگواري آقا ابا عبد ا...الحسين ( ع ) تسليت باد

مسعود

سلام دوست عزیز بعد از یک سال به مناسبت شهادت امیر کبیر به روز شدم