جمعه ، دلم خیلی گرفته ! اومدم تشکر و عرض ارادت داشته باشم

وبلاگ "گل نرگس فدای رنگ و بویت"

سلام آقا جون !

جانم به فدای نام و وجود مبارکتون !

امروز هم جمعه ست و علیرغم خیلی گرفتاری و مشکلات ، فقط و فقط به عشق شما مولای عزیزم و دوستان خوب و دوست داشتنی ام اومدم که عرض ارادتی داشته باشم و از لطف خدا و بزرگواری شما مولای خوبم و دعای دوستانم در حقّ این ناچیز روسیاه ، تشکّر و قدر دانی کنم که به قول دوستان : فقط و فقط مزد نوکری شما بود که یک اتّفاق ناگهانی و غیر منتظره (عارضه ی مغزی و قلبی با هم )برای امید زندگیم ، همسر عزیزم که عاشق و دلباخته ی اهل البیت است ، ختم به خیر شد .

من که روسیاهم ولی در مکتب ما اینو بهمون فهموندن که هرچه گناه و معصیت ما بزرگ باشه ، کرم و بخشش خدا و الطاف و مهربونی ائمّه بزرگتر از اینهاست ! و در این اتّفاق و خیلی جاهای دیگه لطف و بزرگواری شما رو خیلی راحت درک کردم و به این واقعیّت ایمان کامل دارم که خدا خیلی مهربونه و شما آقا جونم خیلی آقائید !

هرچند روسیاه و خجلم ولی دل و امید به خدا و نظر لطف شما مولای عزیزم دارم !

آقا جون ! واقعا" شرمنده شما و دوستان عزیزم در دنیای مجازی و همکاران گرانقدرم و لطف بی شمارشون از بدو شنیدن خبر و زحمت حضور در بیمارستان و تماسهای مکّرر تلفنی و نذر هزاران صلوات و نائب الزّیاره بودن در زیارتگاهها و .... همه و همه برایم آرامش بخش بود و من روسیاه ، امیدوار به فضل الهی و نظر لطف ائمّه و دعای صادقانه و صمیمانه ی دلهای پاک دوستانم ، که بطور معجزه آسا نتیجه داد !

خدا جونم ! میدونم که من لایق این همه لطف و کرم شما نبودم ! بی نهایت سپاسگزارم ! 

امام زمانم ! مولای خوبم ! همه ی امید و پناهم ! تمام عشقم ! میدونم موقعی که پرونده اعمال منو که نظر میکنی ازم خیلی خیلی ناراحتی ! ولی بیش از هفت ساله که دارم توی این دنیای مجازی و توی این وبلاگ ناچیز که مزیّن به نام زیبای شماست نوکری میکنم و صرفا" ادای آدم خوبارو در میارم ! عجیب منو شرمنده خودتون کردین آقا !

ولی این قول رو میدم تا عمر دارم نوکریتونو بکنم و قدمهای کوچکی در راستای ترویج و اشاعه ی فرهنگ مهدویت و انتظار بردارم و میخوام کمکم کنید تا آدم بشم ! تا اون کسی بشم که خودتون میخواین ! تا اون چیزی باشم که شرمندتون نباشم !

آقا جونم ! نوکرتم وممنون و سپاسگزارم که روسیاه تر از اینم نکردین ! نذاشتین پیش دیگران شرمنده بشم ! البته آقایی خودتونو ثابت کردین ! همه ی عزیزانی که متوجّه این اتّفاق شدن خوب فهمیدن که شما خیلی بزرگوارید ! آقا جونم ممنونتم !

دوستان خوبم ! از لطف و برادری و مهربونی شما عزیزانم بی نهایت تشکّر و قدر دانی میکنم که همراهم بودین ! امیدم به دعاهای زیبای برخاسته از دلهای پاکتون بود ! در اوج ناراحتی و نگرانی و دلهره ، آرامشم بودین ! برای همه دوستان عزیزم و خانواده های محترمشون عزّت و سربلندی و  سعادت قرین با سلامت و تندرستی آرزومندم ! شرمنده بزرگواریتون هستم و از صمیم قلب میگم : عزیزانم دوستتون دارم !

حاج مهدی عزیزم ! نویسنده وبلاگ ارزشمند لوح دل که لطف فرمودید و زحمت کشیدید و پست ویزه زدید و ختم صلوات گرفتید ، خیلی سپاسگزارم ! خیلی لطف فرمودید و برادر کوچک و ناچیزتون را شرمنده کردید.

یکی از دوستان خوبم (جناب آقای احمد سعیدی نویسنده وبلاگ ارزشمند : حرفهایی برای فراموش نشدن خودم ) تو کامنتها یه پیام برام گذاشته که خیلی لذّت بردم و دلم نیومد نخونیدش :

این متن هدیه ای به شما و همه منتظران یوسف فاطمه از مشهد الرضا :
ای نگار باوفایم !
نگران آن جمعه ای هستم که دلم برای تو نگیرد !
و نگران صبح جمعه ای هستم که همه در مکّه حاضرند و من ازقافله جا مانده باشم .
گل

  اللهمّ عجّل لولیک الفرج 

/ 86 نظر / 25 بازدید
نمایش نظرات قبلی
حس غریب

سلام. ای یوسف دور از وطن...! سخت است برای من که از اشک فراقت بی طاقت شوم، در حالی که مردمان یاد تو را از خاطر برده باشند...! بروزم و منتظر حضورتون. التماس دعا...!

مروارید عرفان

سلام برادر عزیز و گرامی [گل] هرزمان فرصتی دست دهد علیرغم ننوشتنم ، سری به دوستان خوبم می زنم . در پست نرگسی عزیزم خواندم که همسر گرامیتان کسالت دارند . خیلی ناراحت شدم . از صمیم قلب از خدایم میخواهم که هر چه زودتر خودش شفای عاجل و کامل عنایت فرماید . مرتب دعا خواهم کرد . از لطف و کرمش نباید نا امید بود . امید که هر چه زودتر دل شما و فرزندان نازنینش شاد شود . شاد و سلامت باشید . [گل]

محفل فاطمیون اراک

. سلام دوست خوب . ... گلشیفته جان به عنوان مادری ایرانی بهت میگم چه می کنی در هالیود وقتی از سر صحنه فیلمبرداری برگردی وتنت بوی مردی غریبه را بدهد . آنها تو را نمی خواهند که از تو جذاب تر و زیباتر در آن وادی به مرتب بیشتر است . آنان دنبال شکستن حصار مقدس عفت زن ایرانی مسلمانند . جواب فرزندت را چه میدهی وقتی تو را در صحنه تلویزیون در حال هم آغوشی با .... ببیند ... با نامه مادری ایرانی به گلشیفته فراهانی منتظر قدم شمایم . در ضمن من هم دعاگوی شما و خانواده محترمتان هستم امیدوارم با عشق او لحظاتتون سرشار از شادی باشد . . قبلا از محضر خواهرانم پوزش می طلبم...[گل][گل]..

نرگسی

سلام برادر بزرگوار امیدوارم خداوند به لطف و کرمش ، همه ی مریض ها رو ، به ویژه همسر گرامی شما رو شفا عنایت بفرماید برای بهبود حالشون خیلی دعا می کنم سلام حقیر رو به ایشون و گل دخترتون برسونید التماس دعا [گل]

S_A

می آید آن مردی که با خود آسمان دارد در دستهایش دانه های کهکشان دارد او را هزاران نام شفاف و درخشان است هر بی کران روشنی از او نشان دارد خورشید این آیینه ی نورانی فردا نام بهار ایین او را بر زبان دارد بر زخم های کهنه ی ما می نهد مرهم او که نگاهی از حریر و پرنیان دارد آیینه از مخمل و محمل به دوش است پیراهنی از نازکای ارغوان دارد از متن رویا گون این راه پر ابهام می آید آن مرد ی که با خود آسمان دارد اللهم عجل لولیک الفرج با سلام خدمت شما بزرگوار امیدوارم که هر مشکلی دارید برطرف بشه و حال همسرتون روز به روز بهتر بشه در پناه امام زمان موفق و پیروز باشید براتون دعا خواهیم کرد شماهم مارو فراموش نکنید. فقط اینو هم فراموش نکنید که اینا همش ازمایش و امتحان خداست. اگه یه دردی میده درمانش رو هم میده خدا هرکدوم از بنده هاش رو که بیشتر دوست داشته باشه بیشتر امتحان میکنه... ولی بازم خودش همه چیز رو درست میکنه خدا خیلی خوب و مهربونه خیلی ان شا’الله که ماهم بتونیم بنده های خوبی براش باشیم. و حداقل بتونیم یه کم از خوبی ها و محبتاش رو جبران کنیم..

S_A

___________**__**_____* __________ ___________***_*__*_____* _________ __________****_____**___****** ____ _________*****______**_*______** __ ________*****_______**________*_** ________*****_______*_______* _____ ________******_____*_______* ______ _________******____*______* _______ __________********_______* ________ __***_________**______** __________ *******__________** _______________ _*******_________* ________________ __******_________*_* ______________ ___***___*_______** _______________ ___________*_____*__* _____________ _______****_*___* _________________ _____******__*_** _________________ ____*******___** __________________ ____*****______* __________________ ____**_________* __________________ _____*_________* __________________ _____________*_* __________________ ______________** __________________ _____________man upam _____________

baran

خوشحالم كه حال مريضتون خوب شد

قبیله سبز

سلام، از خالق هستی می خواهم همیشه موفق بداردت.

استاذنا

سلام؛ وبلاکتان را دیدم. إن‌شاءالله هر روز بهتر از دیروز باشی و بتوانی در راه خدمت به مکتب اهل‌بیت قدم برداری. در ضمن اگر دلتان خواست و وقت داشتید یک سری هم به وبلاک "استاذنا" بزنید و از نظراتتان ما را بهره‌مند سازید. اگر دیدید که "استاذنا" حرفی برای گفتن دارد و می‌تواند در خدمت به مکتب مفید باشد آن را لینک بدهید. متشکرم. فعلاً شما می‌توانید در "استاذنا" مطالب ذیل را مشاهده بفرمایید: 1- "دو جواب به شبهات مطرح شده توسط دکتر یوسف القرضاوی" توسط حضرت آیت الله حاج شیخ جواد مروی (حفظه الله تعالی)(حتماً بخوانید.) 2- "اسکاتولوژی یا غایت شناسی در ادیان". که به بحث فرهنگ موعودگرایی در ادیان الهی و غیر الهی می‌پردازد. 3- نکته‌هایی از محضر حضرت استاد 4- بازگشتگان (1- حسن بن فرحان المالکی؛ 2- شیخ عبدالله القصیمی) 5- ... 6- آدرس ما: www.ostazona.blogfa.com